Duchowny wypowiedział się wyjątkowo jasno! W sieci aż zawrzało! Tak nie może być.

Duchowny jasno i przejrzyście, co myśli na temat podchodzenia do komunii nieślubnych dzieci

Kwestie religijne budzą w nas wiszących wiele sprzeczności. Często mamy dylematy moralne co do niektórych zachowań i decyzji. Jasno tłumaczą to określone przez Kościół Katolicki zasady. Okazuje się, że wiele ich jest sprzecznych z opinią publiczną. Wierzący wypowiadają się, mówiąc o tym, że Kościół Katolicki powinien nieco pójść z duchem czasu i pozmieniać wiele praw, które tożsame powinny być z naszymi aktualnymi czasami.

Ostatnio głośno zrobiło się na temat wypowiedzi jednego z księży. Pewna kobieta postanowiła mocno odnieść się do wypowiedzi duchownego. Tak mocno zszokowała ją wypowiedź księdza, że postanowiła podzielić się nią w sieci.

Internautka postanowiła zadać pytanie księdzu Piotrowi Jarosiewiczowi. Zrobiła to na popularnej platformie, jaką jest TikTok. Wierna nakreśliła swoją życiową sytuację i spytała duchownego, czy w tej sytuacji może przystępować do komunii świętej. Jak się okazało kobieta ma nieślubne dziecko i nie żyje z jego ojcem. Jest samotną matką.

Ksiądz Piotr Jarosiewicz wyraził się bardzo jasno. Duchowny udzielający porad religijnych na swoim kanale na TikToku powiedział, że jak najbardziej. Kobieta może przystępować do komunii świętej, a to, że posiada nieślubne dziecko nie jest żadną przeszkodą.

-Tak. W takiej sytuacji jak najbardziej Pani może i korzystać ze spowiedzi i z komunii świętej. Pozdrawiam - powiedział ks. Jarosiewicz zwięźle i na temat.

Ksiądz screen: Se.pl
Ksiądz screen: Se.pl
Ksiądz screen: Se.pl

O tym się mówi: Joanna Koroniewska w ostrych słowach odpowiada internautce. O co poszło

Zerknij: Marian Lichtman nie zostawił suchej nitki na Ewie Krawczyk. Stawia mocne zarzuty wobec wdowy po Krzysztofie Krawczyku

To też może cię zainteresować: Adam Niedzielski stawia sprawę jasno. Eksperyment medyczny w krakowskim szpitalu powinien zostać jak najszybciej zakończony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To jeden z częściej popełnianych grzechów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że go popełniają. O czym mowa

O tym się mówi: Adam Małysz złożył deklarację w sprawie Dawida Kubackiego. Czego dokładnie dotyczyła