Nic dziwnego, gdyż to, co widzimy na szklanym ekranie lub w kinie, to tylko czubek góry lodowej tego, jak wygląda życie ludzi będących na tak zwanym świeczniku. Zarówno fotoreporterzy depczący po piętach celebrytom i artystom, jak i użytkownicy wszelkich platform społecznościowych, wciąż realnie wpływają na to, jak wyglądają internetowe wypowiedzi o znanych ludziach.

Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterce na krytykę

W dobie Internetu i mediów społecznościowych, docieranie bezpośrednio do świadomości sław i celebrytów jest ułatwione. Można napisać komentarz, wiadomość prywatną i mieć sporą szansę na to, że adresat ją odczyta. Tak, celebryci, aktorzy, muzycy, czy politycy czytają komentarze internautów i od czasu do czasu pozwalają sobie na interakcję, co nie umyka uwadze mediów.

Nie jest zrozumiałe dla wielu ludzi to, że uznawani za majętnych znani ludzie, podejmują współprace z różnymi firmami, reklamując ich produkty lub usługi na mediach społecznościowych. Jest to jeden ze sposobów zarabiania online, który rozwinął się jeszcze bardziej w czasie lockdownów.

Joanna Koroniewska od dłuższego czasu zmaga się z uwagami dotyczącymi jej wyglądu i urody. Wielu twierdzi, że brzydko się starzeje, wygląda na zmęczoną i wychudzoną, jeszcze inni dotykają brutalnie tematu życia na pokaz i braku autentyczności w tym, co widać w social mediach. Dodatkowe nasilenie się hejtu wobec aktorki, wzbudził apartament, który od jakiegoś czasu jest przedmiotem postów aktorki.

Joanna Koroniewska postanowiła odpowiedzieć hejterce w obszernym poście, a w treści możemy wyczytać głównie wyrazy współczucia, jakie okazała internautce.

Opisała to, jakimi wartościami kieruje się w życiu i jak bardzo jest szczęśliwa z tym, co osiągnęła i kto ją otacza. Padło wiele gorzkich słów - Biedna, styrana i nieszczęśliwa" nieustannie i nadal wysyłam mnóstwo miłości wszystkim, których boli. Boli czyjeś dosłowne pięć minut życia tutaj. Czy też tyle samo w realu. Są wśród nich nawet tacy, których wręcz obrzydzają twarze innych. [...] Doszłam do pięknego momentu w swoim życiu - nikomu niczego nie chcę i nie muszę udowadniać. Jedno wiem na pewno - te osoby powinny zastanowić się nad swoim własnym domem. I szczęściem. Bo to jest sygnał. Bardzo ważny sygnał. Dla nich - czytamy w poście.

Co sądzicie o tego typu zachowaniach internautów?

O tym się mówi: Tomasz Komenda w ogniu krytyki. Dlaczego nie płaci alimentów na dwuletniego syna mimo milionowego odszkodowania

Zerknij: Marian Lichtman nie zostawił suchej nitki na Ewie Krawczyk. Stawia mocne zarzuty wobec wdowy po Krzysztofie Krawczyku