Małgorzata Rozenek-Majdan miała okazję do swojego dziennikarskiego debiutu w świątecznym wydaniu. Celebrytka w Wielki Piątek wraz z Krzysztofem Skórzyńskim, miała okazję poprowadzić "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan musi mierzyć się z ogromną krytyką widzów

Małgorzata Rozenek-Majdan to znana polska celebrytka. Prezenterka jest z kamerami za pan brat. Niestety widzowie zarzucili jej sporo wpadek. O czym mowa?

Gosia Rozenek-Majdan jest małżonką znanego polskiego piłkarza. Gosia i Radek wychowują dwójkę dzieci celebrytki, które są owocem jej w związku z Jackiem Rozenkiem. To właśnie jako żona popularnego aktora Gosia robiła swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Teraz jest gwiazdą stacji TVN.

To właśnie na łamach TVN celebrytka poprowadziła dziś popularny program śniadaniowy. Niestety widzowie przed telewizorami zarzucili jej wpadkę. O czym mowa?

Krytyczni widzowie nie szczędzili przykrych i uszczypliwych komentarzy w stronę celebrytki. Małgorzacie musi być wyjątkowo przykro. Małgorzata Rozenek-Majdan musi mierzyć się z ogromną krytyką widzów.

Choć Gosia już niedługo będzie świętowała rok jako prowadząca, widzowie śniadaniówki dalej mają jej sporo do zarzucenia. Gonia mierzy się z wyjątkową krytyką. Niestety widzowie "Dzień Dobry TVN" zarzucają Małgorzacie brak profesjonalizmu. Dziś wytknięto celebrytce to, że podobno nie potrafi poprawnie powiedzieć nazwiska gościa.

"Niektórzy tutaj piszą "pięknie ubrana". Prowadząca powinna być elokwentna, mieć wiedzę, a nade wszystko mówić poprawną polszczyzną. U pani Rozenek wszystkich tych aspektów brak". - czytamy w komentarzach w stosunku do jej występu.

Zgadzacie się z tym?

Małgorzata Rozenek - Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan/ screen YT

O tym się mówi: Joanna Koroniewska w ostrych słowach odpowiada internautce. O co poszło

Zerknij: Marian Lichtman nie zostawił suchej nitki na Ewie Krawczyk. Stawia mocne zarzuty wobec wdowy po Krzysztofie Krawczyku

To też może cię zainteresować: Adam Niedzielski stawia sprawę jasno. Eksperyment medyczny w krakowskim szpitalu powinien zostać jak najszybciej zakończony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To jeden z częściej popełnianych grzechów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że go popełniają. O czym mowa

O tym się mówi: Adam Małysz złożył deklarację w sprawie Dawida Kubackiego. Czego dokładnie dotyczyła