Na portalu Polki pojawił się ostatnio artykuł, w którym jedna z kobiet relacjonowała dlaczego była niezadowolona z przebiegu swoich zaręczyn. Jak się okazuje, już od pewnego czasu była przekonana, że jej chłopak wreszcie poprosi ją o rękę. Z Karolem spędziła bowiem cztery ostatnie lata, bardzo go kochała i wiedziała, że jest to ten jedyny.

Wcale nie była szczęśliwa

Kiedy tylko Karol zapytał swoją narzeczoną o rękę, ta od razu się zgodziła. Nie spodziewała się jednak tego, co zobaczyła. Jak przyznała sama autorka, nie nosi zbytnio biżuterii i nie oczekiwała, że na jej palcu zagości wielki brylant. Mimo tego, była zawiedziona.

Autorka artykułu dodała, że grubość pierścionka była porównywalna z grubością nici, a sam kamień był niewiele większy od ziarnka piasku. Mimo tego, przez cały wieczór udawała, że jest szczęśliwa, aby nie niepokoić swojego narzeczonego.

Zły wybór narzeczonego

Kolejnego dnia do autorki przyszła przyjaciółka, która także ostro oceniła wybór Karola. Jak zaznaczyła Ewa, według niej, narzeczony poskąpił swojej ukochanej i mimo, że dużo zarabia, kupił jej najtańszy pierścionek. Kiedy tylko przyjaciółka autorki wyszła, ta rozpłakała się ze smutku. Zobaczył to oczywiście Karol i od razu dopytywał o powód smutku.

Autorka natychmiast wygarnęła swojemu narzeczonemu, że kupił jej tani bubel, z którego będzie śmiać się całe miasto. Karol był jednak zaskoczony takim podejściem swojej narzeczonej, która jeszcze wczoraj zapewniała go o swoim szczęściu.

- Nieraz powtarzałaś, że nie lubisz biżuterii, śmiałaś się z kobiet obwieszonych błyskotkami jak choinka. No to wybrałem taki maleńki pierścionek, żebyś z chęcią go nosiła – mówił Karol.

Finalnie jednak autorka wytłumaczyła swojemu ukochanemu, że to prawda iż nie lubi strojnej biżuterii, jednak w przypadku zaręczynowego pierścionka miała nadzieję, że jej partner nieco bardziej się postara. Tak też było, już kilka godzin później Karol po raz drugi poprosił swoją ukochaną o rękę i tym razem brylant miał nie mniej niż trzy karaty.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ