Miłośnicy zbierania banknotów nierzadko natrafiają na takie okazy, które umożliwiają im niezły zarobek. Według informacji przekazanych przez portal Nowości Dziennik Toruński, niektóre serie powodują, że wartość banknotu rośnie w zastraszającym tempie!

Na niektórych banknotach można sporo zarobić

Najcenniejsze są oczywiście banknoty oznaczone serią AA, jednak ich świetność zakończyła się z rokiem 2012, kiedy to wydrukowano banknoty zapasowe tej serii i wartość pierwszych mocno spadła.

Obecnie serie, które potrafią przynieść nam największy zysk to ZA i YA. Jeśli jesteśmy właścicielami banknotu o takim numerze seryjnym to możemy liczyć na niezły zarobek! O jakich kwotach faktycznie mowa?

Lepiej sprawdźcie swoje portfele!

Oczywiście, na wartość banknotu ma też wpływ stan jego zachowania. Jak zaznacza portal, banknot z 1994 roku o nominale 10 złotych i serii AA został wylicytowany za 185 złotych! Ta sama seria banknotów, jednak wydrukowana w 2012 roku, jest za to sprzedawana za około 50 zł. Widać zatem ogromną różnicę w wartości.

Co ciekawe, niektóre aukcje banknotów dziesięciozłotowych opiewają na kwoty nawet 350 zł! Jak zatem widać, na niektórych banknotach można się nieźle dorobić. Lepiej sprawdźcie czy takiego szczęśliwego papierka nie macie w swoim portfelu!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE