„Kuchenne rewolucje” to program Magdy Gessler, który od samego początku cieszył się dość sporą popularnością. Jak podaje portal o2, teraz trwa emisja już dwudziestego piątego sezonu rewolucji znanej restauratorki. Niestety, od pewnego czasu oglądalność zdecydowanie spadła.

Mateusz Gessler wypowiedział się na temat plotek

Z tego tez powodu pojawiły się doniesienia o możliwym przeniesieniu Magdy Gessler ze stacji TVN do stacji Polsat. Czy faktycznie tak się stanie? Głos na ten temat zabrał Mateusz Gessler, syn szwagra znanej gwiazdy.

- Madziu, zostań tam, gdzie jesteś. Nie ma tutaj miejsca. Żartuję oczywiście – zaznaczył Mateusz Gessler podczas rozmowy z dziennikarzami portalu JastrząbPost.

Jakie kroki faktycznie podejmie Magda Gessler?

Mateusz Gessler podczas wywiadu z portalem JastrząbPost zaznaczył, że wie o tym iż restauratorka już niejednokrotnie otrzymywała propozycję przejścia do innych kanałów, jednak sama kocha miejsce, w którym pracuje od 12 lat. Jej program przez długi czas bił rekordy popularności, czy jeszcze powrócą czasy jego świetności?

Warto przypomnieć, że sam Mateusz Gessler odszedł z programu „MasterChef Junior” i teraz w stacji Polsat prowadzi „Hell’s Kitchen”. Czy Magda Gessler zdecyduje się na podobny krok i odejdzie ze stacji TVN?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE