Wbrew powszechnej opinii, moda nie jest zarezerwowana tylko dla najmłodszych kobiet! Panie, które przekroczyły już pięćdziesiąty rok życia także mogą wyglądać modnie, stylowo i z klasą! Potrzebna jest tylko wiedza na temat tego, co i jak dopasować, aby cała stylizacja świetnie ze sobą współgrała. Warto także zwrócić uwagę na to, co jest modne w tym sezonie!

Co wybrać na ten sezon?

Jak podaje portal Gazeta.pl, tej jesieni projektanci mody stawiają na dodatki, które dodadzą stylu. Najważniejszym z nich jest oczywiście nakrycie głowy. Jakie powinniśmy wybrać, aby wyglądać przepięknie?

Jesienią królują kapelusze. To dzięki nim cała stylizacja mocno zyskuje, bowiem dodają jej modowego zacięcia. Do jakiej stylizacji pasuje kapelusz? Świetnie sprawdzi się ze spódnicą midi, płaszczem i kozakami. Równie dobrze będzie jednak pasować do spodni i koszuli, a także narzuconego na to trenczu!

Spróbujcie nowości!

Od pewnego czasu ogromną popularnością cieszą się berety! Te ponadczasowe nakrycia głowy najchętniej noszą francuskie kobiety, ale i w Polsce berety rozgościły się na dobre. Lubisz luźniejsze stylizacje i na co dzień wybierasz adidasy i wełniany płaszcz? Beret świetnie sprawdzi się w tej sytuacji. Będzie pasował także do eleganckiego outfitu!

Do łask wróciły także czapki z daszkiem. Dodadzą szyku każdej sportowej stylizacji, a obecnie panie bardzo często wybierają je właśnie do wełnianych płaszczy, czy delikatnych trenczy. Spróbujcie same!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE