Okres letni jest idealną porą na wspólne wyprawy wakacyjne, długie objazdy tras koncertowych i wszelkie inne aktywności pomijane w ciągu roku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sopot (@miasto_sopot)

Zenek Martyniuk przygotowuje się do występów nad morzem

Wie o tym bardzo dobrze lider zespołu "Akcent" Zenon Martyniuk, który aktualnie przebywa w Sopocie, gdzie oczywiście organizowane są wszelkiego rodzaju festiwale muzyczne.

Artysta z pewnością nie może narzekać na brak zajęć i pracy jako najbardziej popularyzowany piosenkarz przez Telewizję Polską.

Obecnie 53-letni artysta disco-polo jest w trakcie przygotowań do serii koncertów zaplanowanych nad morzem.

Pomponik donosi, że przerwie w owych przygotowaniach Zenon Martyniuk postanowił odwiedzić wróżkę.

Fotoreporterzy bowiem złapali go i sfotografowali w towarzystwie znanej wróżki Rachelli, która zasłynęła z przepowiadania przyszłości celebrytom i artystom jak Dominika Tajner, Magda Umer, Czy Michał Wiśniewski.

Zenon zagadnięty o to spotkanie przyznał, że jest to stara znajoma, którą odwiedził towarzysko i nie miał do niej żadnych pytań na temat swojej przyszłości - To taka znajoma nasza wróżka, to było przyjacielskie spotkanie, nie było żadnych pytań - stwierdził piosenkarz. Nie jest do końca jasne, czy udzielił szczerej odpowiedzi, jednak miejmy nadzieję, że nie targają Zenkiem żadne wątpliwości i rozterki, które skłoniłyby go do szukania porady u wróżki.

O tym się mówi: Joanna Opozda szczerze o problemach zdrowotnych w trakcie ciąży. Gwiazda zdradziła całą prawdę

Zerknij też tutaj: Ewa Krawczyk zdecydowała się zdradzić szczegóły swojego małżeństwa z Krzysztofem Krawczykiem. Nie brakowało bolesnych wspomnień

Nie przegap tego: Zaskakujące doniesienia obiegły media. Czy małżeństwo Kajry i Sławomira zawisło na włosku