Jak podaje portal "M Press", osoby z otoczenia Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz wskazują, że para już niebawem może zacząć żyć osobno. Powód, dla którego małżonkowie mieliby zdecydować się na rozwód, niejedną osobę może zaskoczyć. Poznajcie szczegóły!

Kajra i Sławomir podbili serca Polaków

Kajra i Sławomir przd kilkoma laty szturmem podbili polską scenę muzyczną, zdobywając serca polskiej widowni. Nie ma chyba nikogo, kto choć raz nie słyszał najbardziej znanego numeru pary "Miłość w Zakopanem". Choć żaden z utworów nie odniósł aż tak spektakularnego sukcesu, to Sławomir i Kajra wciąż mają wielu fanów.

Z doniesień "M Press" wynika, że małżeństwo pary nie ma się zbyt dobrze. Przypomnijmy, Kajra i Sławomir są małżeństwem od 2011 roku i doczekali się razem synka Kordiana. Ponoć to właśnie dziecko powstrzymuje ich przed podjęciem ostetecznej decyzji o rozstaniu, z którą mają się nosić już od 2-3 lat.

Ponoć para coraz częściej decyduje się spędzać czas osobno. Mieli też dojść do wniosku, że między nimi nie jest już jak dawniej, jakby nagle przestali się uzupełniać. Patrząc na zamieszczane w sieci zdjęcia, raczej trudno przypuszczać, że w tych rewelacyjnych doniesieniach jest szczególnie dużo prawdy.

Sam fakt spędzania czasu także osobno, nie jest wcale dziwny, biorąc pod uwagę fakt, że Kajra i Sławomir są razem nie tylko w domu, ale także w trakcie aktywności zawodowej. Czasem każdy musi odetchnąć i pobyć tylko ze sobą, nie ważne czy jest się "przeciętnym obywatelem", czy gwiazdą "rock-polo". Mamy nadzieję, że tak jest i w tym przypadku.

Co sądzicie o tych doniesieniach?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące doniesienia na temat rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Nikt się tego nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważna wiadomość dla małżeństw. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy z programu Małżeństwo Plus. Kto może liczyć na 500 zł dla małżeństw

O tym się mówi: Część sklepów wprowadza limity zakupu cukru. Czy faktycznie grozi nam brak tego produktu na sklepowych półkach