Każdy, kto pilnie śledzi instagramowy profil Joanny Opozdy dobrze wie, że wielokrotnie wspominała podczas ciąży o swoim złym samopoczuciu. Wiele z tych informacji ściśle związanych było z bardzo przykrą sytuacją, jaka wynikła z jej ojcem.

Antoni Królikowski wówczas mocno Zaangażował się w rodzinny konflikt Opozdów, w wyniku którego doszło do strzelaniny. Później materiały z tego wydarzenia krążyły po sieci napędzająca kolejne wydarzenia, spekulacje i niemiłe sytuacje rodzinne.

Joanna Opozda doradza kobietom w kwestii niedokrwistości

Wywleczone zostały najgorsze brudy i tajemnice, a obie strony obrzucały się przysłowiowym błotem w internecie. Joanna wówczas bardzo narzekała na złe samopoczucie i informowała o tym, jak bardzo boi się o zdrowie i życie swojego synka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Na swoim instagramowym profilu opowiedziała niedawno, z jaką dolegliwością zmagała się w trakcie ciąży i po porodzie. Jak się okazuje, dopadła ją anemia, która wywołana została niedokrwistością.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Aktorka postanowiła poruszyć ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych - [...] W samej ciąży nie miałam jakichś ogromnych problemów z niedokrwistością. To znaczy, były niedobory żelaza, ale nie jakieś spektakularne. Dopiero jak urodziłam Vincenta, zaczęłam czuć się naprawdę… Wiadomo, kobieta, która rodzi, jest w połogu, jest niedospana, źle się czuje, ma prawo źle się czuć, ale ja faktycznie miałam aż zawroty głowy, mroczki przed oczami, jeśli chodzi o głowę, to ciągle mnie bolała. Non stop było mi zimno, miałam bardzo zimne dłonie, zimne stopy. [...] - napisała w poście.

O tym się mówi: Ważna informacja dla milionów seniorów. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy. Należy spełnić ważny warunek

Zerknij: Pojawiła się informacja, że odszedł Franciszek Pieczka. Sytuację komentuje jego syn