Nie jest tajemnicą, że ślub kościelny Jacka Kurskiego mocno poróżnił Polaków. Wiadome jest, że w naszym kraju stwierdzenie nieważności małżeństwa w kościele graniczy z cudem, jednak szefowi Telewizji Polskiej udało się to bez problemu i w bardzo szybkim tempie, dlatego też mógł uskutecznić ślub kościelny ze swoją żoną po ślubie cywilnym.

Kurscy balują z okazji rocznicy śluby

Wielu zastanawiało się, i jakim cudem prezesowi TVP udało się tak szybko załatwić unieważnienie ślubu kościelnego z poprzednią żoną. Media donoszą teraz, że państwo Kurscy celebrują swoją drugą rocznicę ślubu w Krakowie, gdyż właśnie tam stając na ślubnym kobiercu, przyrzekli sobie wierność i miłość po grób.

Obecni byli najbliżsi i znajomi pary, oczywiście nie mogło zabraknąć również prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Jak donosi Super Express, Jacek Kurski w wywiadzie przyznał, iż zaślubiny w cudowny sposób odmieniły życie jego i małżonki, a ich córeczka każdego dnia pokazuje małżonkom, na czym polega prawdziwa miłość.

Jak przyznał, maleństwo wciąż ich absorbuje ze względu na dolegliwości związane z ząbkowaniem, które znacznie utrudnia zaśnięcie w nocy. Perypetie te opisał Jacek Kurski, podczas wywiadu twierdząc, że nawet w tym trudnym czasie on i jego małżonka Joanna są ze sobą na przysłowiowe dobre i złe.

To też może cię zainteresować: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na temat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk Junior zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego syna. "Są pewne wątpliwości, nie tylko z mojej strony”

O tym się mówi: Minister zapowiada zmiany w wypłacie 14. emerytury. Więcej seniorów będzie mogło skorzystać z pełnej kwoty dodatku