Jak podaje portal "Plotek", Marek Kondrat i jego młodsza o blisko cztery dekady żona dość pilnie strzegą swojej prywatności. Ostatnio jednak aktor zdecydował się opowiedzieć nieco więcej o swoim małżeństwie z Antoniną Turnau. Zdradził między innymi, na co nie pozwala mu jego partnerka.

Sensacja towarzyska

Marek Kondrat i Antonina Turnau zaczęli spotykać się w 2013 roku, wzbudzając niemałą sensację. Wszystko przez dużą różnicę wieku, która dzieliła zakochanych. Nie dawano tej relacji szczególnie dużych szans, ale czas pokazał, że niedowiarkowie nie mieli racji. Obecnie para wychowuje razem córkę Helenkę, która przyszła na świat w 2018 roku.

Antonina Turnau, Marek Kondrat/YouTube @Kocham Polskę
Antonina Turnau, Marek Kondrat/YouTube @Kocham Polskę
Antonina Turnau, Marek Kondrat/YouTube @Kocham Polskę

Choć para przeniosła się jakiś czas temu do Hiszpanii, teraz mieszka w Polsce. W trakcie takiej wizyty Marek Kondrat udzielił szczerego wywiadu "Newsweekowi". Aktor przyznał, że z niepokojem patrzy na kolejne posunięcia obecnej władzy, a także na tendencje, jakie rysują się w społeczeństwie. Na szczęście młoda żona pozwala mu nadal patrzyć na świat z nadzieją.

"Dziaderstwo nie zmusi młodych ludzi do niczego, oni dokonują wyborów bez żadnego trybu" - powiedział Marek Kondrat. Aktor zdradził, że żona "nie pozwla mu się garbić" i nieustannie "mobilizuje go do życia".

Marek Kondrat/YouTube @Kręcioła TV
Marek Kondrat/YouTube @Kręcioła TV
Marek Kondrat/YouTube @Kręcioła TV

Marek Kondrat o odejściu z zawodu

Marek Kondrat zrezygnował z aktorstwa w 2007 roku. Teraz przyznał, że ani trochę nie żałuje tej decyzji, bo ma teraz zdecydowanie większej czasu na cieszenie się codziennością i spędzanie czasu ze swoimi najbliższymi. To jest dla niego zdecydowanie ważniejsze.

A wam, brakuje obecności Marka Kondrata na małym i dużym ekranie?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego syna. "Są pewne wątpliwości, nie tylko z mojej strony”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nagranie niezwykłej przyjaźni psa z małą dziewczynką hitem internetu. Co zrobił czworonóg

O tym się mówi: Przepychanka medialna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa w najlepsze. Aktor przerwał milczenie i wydał specjalne oświadczenie