Jak przypomina portal "Jastrząb Post", relacje Krzysztofa Krawczyka Juniora z jego ojcem były, delikatnie mówiąc, dalekie od ideału. Okazuje się, że i syn piosenkarza ma problem z dobrymi relacjami ze swoim nastoletnim dzieckiem. W jednym z ostatnich wywiadów podzielił się nawet swoimi wątpliwościami dotyczącymi swojego ojcostwa. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Krawczyk i jego relacje z synem

O relacjach Krzysztofa Krawczyka z jego jedynym synem zaczęto mówić dużo po tym, jak artysta odszedł z tego świata. Na jaw wyszła przykra prawda, że piosenkarz mocno zaniedbał swojego jedynaka. Na kilka miesięcy przed śmiercią Krawczyka, nie mieli ze sobą w ogóle kontaktu.

Co więcej, Krzysztof Krawczyk pominął Juniora w testamencie, wszystko zostawiając swojej żonie Ewie. Junior zdecydował się walczyć o swoją część majątku na drodze sądowej. Sprawa jest obecnie w toku. Krzysztof Krawczyk pozwalał, żeby jego chory syn żył w skrajnie złych warunkach, doznając przemocy ze strony swoich opiekunów.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post
Krzysztof Krawczyk z synem/YouTube @Jastrząb Post

Niestety Krzysztof Igor Krawczyk nie wyciągnął wniosków ze swoich doświadczeń i powiela błędy swojego ojca w relacji ze swoim nastoletnim już synem. Przyznał, że nie bardzo wie, jak ma naprawić relację ze swoim synem.

Relacje Krzysztofa Igora Krawczyka z synem Bartkiem

Syn Krzysztofa Krawczyka Juniora lada moment osiągnie pełnoletniość. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem zdradził, że na ten moment, ich kontakt ogranicza się do rozmów telefonicznych. Wyraził również nadzieję, że z czasem ich relacje okażą się coraz lepsze.

Niestety już w kolejnym wywiadzie, Krzysztof Krawczyk Junior pod znakiem zapytania postawił swoje ojcostwo. "Są pewne wątpliwości, nie tylko z mojej strony" - powiedział w rozmowie z "Plejadą". Stwierdził, że w przeprowadzonych u niego kilka lat temu badaniach, wyszło, że prawdopodobnie nie będzie mógł mieć dzieci.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska pokazali nowy dom. Okazuje się, że znajduje się poza granicami naszego kraju

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wybór imienia dla dziecka ma ogromne znaczenie. Które z imion nie wróżą szczęścia w przyszłości

O tym się mówi: Minister zapowiada zmiany w wypłacie 14. emerytury. Więcej seniorów będzie mogło skorzystać z pełnej kwoty dodatku