Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdecydowali się pochwalić swoim domem w Hiszpanii. Wiele wskazuje na to, że nieruchomoś została zakupiona przez parę już jakiś czas temu. Dlaczego zwklekali tak długo z jej pokazaniem?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

W ostatni poniedziałek Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili się podzielić ze swoimi fanami zdjęciami swojego domu. Co ciekawe, nieruchomość wcale nie znajduje się w Polsce, ale w słonecznej Hiszpanii. Wiele wskazuje na to, że w jej posiadanie weszli już w ubiegłym roku, czego dowodem jest zestawienie zdjęć z tego i ubiegłego roku - przed remontem i po jego zakończeniu.

O tym, że małżonkowie zdecydowali się dokonać zakupu nieruchomości w Hiszpanii, wspomnieli już w maju, choć wówczas nie zdecydowali się na zdradzenie większej ilości szczegółów związanych z transakcją. Nie ukrywają za to, że była to decyzja "najlepsza w życiu".

Przy okazji "chwalenia się" swoim Hiszpańskim domem, Joanna Koroniewska zdradziła, że przenosiny były powodem, dla którego para w ostatnim czasie nie organizowała popularnych w sieci "Domówek u Dowborów".

Aktorka przyznała, że przeniesienie "miliona rzeczy (w tym łodzi)" przez praktycznie cały stary kontynent było dla nich sporym wyzwaniem, ale ostatecznie udało się i Dowborowie "powoli wracają do żywych". Wielu fanów ich programu ma nadzieję, że te słowa są zapowiedzią specjalnego wydania domówki, nadawanej prosto z Hiszpanii.

Jak podoba się wam Hiszpański dom Dowborów?

To też może cię zainteresować: Przepychanka medialna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa w najlepsze. Aktor przerwał milczenie i wydał specjalne oświadczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antonina Turnau zachwyciła spektakularną metamorfozą. Na najnowszych zdjęciach trudno rozpoznać żonę Marka Kondrata

O tym się mówi: Puszczańscy "chuligani" znowu w natarciu. Gromadą weszli na podwórze i grasują. O co poszło