Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Antonina Turnau od 7 lat jest szczęśliwą żoną Marka Kondrata. Ich relacja od początku wywoływała sporo emocji, głównie za sprawą ogromnej różnicy wieku pomięzy małżonkami. Aktor jest starszy od swojej partnerki aż o 37 lat. Para jedna się tym nie przejmowała i dziś cieszy się rodzinnym szczęściem. Ostatnio Antonina Turnau udzieliła szczerego wywiadu i przy okazji zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Aż trudno ją rozpoznać. Zresztą, przekonajcie się sami!

Antonina Turnau udzieliła wywiadu

Antonia Turnau i Marek Kondrat pobrali się w Krakowie, zapraszając na uroczystość wyłącznie najbliższych. W 2018 roku doczekali się narodzin córki. Kiedy tylko dowiedzieli się, że na świecie pojawi się ich wspólne dziecko, zdecydowali się wyjechać do Hiszapnii. W ten sposób udało im się uchronić prywatność.

Antonina Turnau niezbyt chętnie udziela wywiadów, starając się zachować swoje życie prywatne w tajemnicy. Ostatnio zrobiła wyjątek i zdecydowała się na szczerą rozmowę, przy okazji której zaprezentowała swoją spektakularną metamorfozę.

Wywiad ukazał się w "Fashion Magazine", gdzie Antonina Turnau opowiadała o swojej marce modowej. Okazuje się, że żona Marka Kondrata zdecydowała się na wymyślenie linii inspirowanej bardzo prostym krojem.

Antonina Turnau, Marek Kondrat/YouTube @Kocham Polskę
Antonina Turnau, Marek Kondrat/YouTube @Kocham Polskę
Antonina Turnau, Marek Kondrat/YouTube @Kocham Polskę

" Jedna forma inspirowana japońskim kimono, przeinterpretowana przeze mnie. Uniwersalny rozmiar i płeć, w bardzo wielu wariantach: od ocieplanych zimowych płaszczy, przez trencze i marynarki, po zwiewne, jedwabne żakieto-sukienki" - zdradziła.

Spektakularna metamorfoza

Antonina Turnau nie tylko startuje z własną marką, ale także zdecydowała się na zmianę swojego dotychczasowego wizerunku. Żona Marka Kondrata stawia teraz na zmysłowe i kobiece stroje, które podkreślają jej zgrabną sylwetkę.

Zdecydowała się również na zmianę fryzury. Choć nadal stawia na krótkie włosy, to zmieniła sposób ich czesania.

Jak podoba się wam Antonina Turnau w tej nowej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Przepychanka medialna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa w najlepsze. Aktor przerwał milczenie i wydał specjalne oświadczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Para młoda podpisała zaskakujący kontrakt. Nagranie tej wyjątkowej chwili obejrzało miliony internautów

O tym się mówi: Pojawiający się na uchu znak Franka, może zwiastować poważne problemy ze zdrowiem. Jak go rozpoznać