Jak podaje portal "O2", do zaskakującego wydarzenia doszło na ślubie pary z Indii. Małżonkowie poza złożeniem sobie tradycyjnej przysięgi i podpisaniu dokumentów urzędowych, zdecydowali się na złożenie podpisów pod przygotowanym przez siebie kontraktem. Jednym z kluczowych punktów był ten, dotyczący tego, jak często będą jedli pizzę. Nagranie doczekało się do tej pory 45 mln odsłon.

Przyjaźń, miłość i ślub

Shanti Prasad i Mintu Rai poznali się przed pięcioma laty, jeszcze w trakcie studiów. Najpierw byli przyjaciółmi, a potem zdecydowali się pójść na randkę. Z każdym kolejnym dniem ich przyjaźń przeradzała się w miłość, która doprowadziła ich w końcu przed ołtarz. Ślub Shanti i Mintu odbył się w czerwcu tego roku w Guwahati (stan Assam, Indie).

Ich ceremonia ślubna nie odbiegała od tradycyjnych ślubów w tym regionie świata. W trakcie wesela para zdecydowała się na dość nietypowy krok, co uwieczniono na krótkim nagraniu, które od mementu jego zamieszczenia w sieci, doczekało się już ponad 45 mln odsłon. Co znalazło się na video?

Kontrakt/YouTube @WedlocK photography
Kontrakt/YouTube @WedlocK photography
Kontrakt/YouTube @WedlocK photography

Kontrakt małżonków

W trakcie swojego ślubu, poza oficjalnymi dokumentami, para zdecydowała się podpisać niecodzienny kontrakt. Znalazły się w nim zobowiązania małżonków, jakie wcielać będą w życie w trakcie trwania swojego małżeństwa. Jednym z głównych punktów umowy było to, że pizza będzie pojawiała się w ich domu najwyżej raz w miesiącu.

Okazuje się, że na pomysł stworzenia tego zabawnego kontraktu, wpadła grupa przyjaciół nowożeńców. Chcieli zapewnić im nie tylko dobrą zabawę, ale także niesamowite wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, które zostaną z nimi już do końca życia.

Zapis o pizzy znalazł się na pierwszym miejscu nie bez przyczyny. Wszystko dlatego, że Shanti uwielbia jeść pizzę i jej menu mogłoby się składać tylko z tego przysmaku. Niestety Mintu nie pała aż tak dużą miłością do pizzy, o czym często mówił swoim przyjaciołom.

Co sądzicie o pomyśle przyjaciół pary młodej?

To też może cię zainteresować: Kinga Rusin stara się nie zabierać głosu w sprawie byłego męża. Wiadomo jednak, co sądzi o zamieszaniu wokół Tomasza Lisa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anioły pokazują drogę na lipiec. Przewodnicy proszą o uważność w konkretnych dniach

O tym się mówi: Przepychanka medialna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa w najlepsze. Aktor przerwał milczenie i wydał specjalne oświadczenie