Kiedy romantyczna planeta Wenus wpadła w słodkiego Raka w niedzielę 16 lipca, każdy dostał od gwiazd magiczny pył. Ta energia tyczyć się domu.

Ciesz się małymi przyjęciami, gotuj z partnerem lub pamiętaj o radości tworzenia posiłku tylko dla Ciebie. Dalej, we wtorek, 19 lipca, kometa o określeniu astrologicznym Chiron, często nazywana „rannym uzdrowicielem”, popada w retrogradację, gdzie pozostanie do końca grudnia. Ten tranzyt prosi wszystkich o powtórne przyjrzenie się nierozwiązanemu bólowi lub traumie, więc kiedy Chiron wejdzie w retrogradację, być może rozważ pracę z terapeutą, jeśli wciąż tego nie zrobiłeś.

Przewodnicy proszą o uważność w konkretnych dniach

Sezon Towarzyskiego Lwa otwiera się w piątek 22 lipca. Celebruj lato, zanim zmieni się w jesień, mówiąc „tak” na weekendowe eskapady, romanse i nocne potańcówki. Kiedy Juno, „asteroida zaangażowania”, w poniedziałek 25 lipca wkracza w retrogradację, jest to w zasadzie początek sezonu powagi, ponieważ wszyscy zastanawiamy się nad naszymi przemyśleniami na temat długotrwałych związków. Tak więc sezon Lwa jest absolutnie Twoją szansą na swobodne letnie połączenie, zanim zaczniesz pragnąć przytulania i zaangażowania.

Lipiec zaczyna się kończyć ciemnym nowiu w odważnym Leo w czwartek, 28 lipca. Lew uwielbia światła reflektorów, a nów księżyca to magiczne czasy na ustawienie intencji, więc wykorzystaj tę noc, aby utrwalić cele, które chcesz zamanifestować. Kiedy szczęśliwa planeta Jowisz rozpocznie swoją retrogradację tego samego dnia, wszyscy mamy za zadanie dokonać przeglądu naszych długoterminowych celów. Pamiętaj, że zasługujesz na szczęście, zarówno zawodowo, jak i osobiście.

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ