Jak podaje portal "Pomponik", w ostatnim czasie w mediach pojawiają się kolejne odsłony konfliktu między Antkiem Królikowskim i matką jego syna. Joanna Opozda poinformowała publicznie, że jej mąż nie płaci alimentów na syna. Najpierw zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, a teraz głos w sprawie zabrał sam Antek. Co znalazło się w wydanym przez aktora oświadczeniu?

Medialna wojna między Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą

W ostatnim czasie Joanna Opozda zdradziła, że Antek Królikowski nie płaci alimentów na ich syna. Na te oskarżenia od razu zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w sieci podkreślała, że alimenty nie zostały jeszcze zasądzone. Teraz głos w sprawie zabrał sam zainteresowany, Antek Królikowski.

Aktor wydał specjalne oświadczenie, w którym zarzucił Joannie Opozdzie manipulację opinią publiczną. Dodał, że on sam przez "kilka miesięcy nieudanego małżeństwa" poddawany był manipulacji. Stwierdził, że chce zakończyć swoje małżeństwo z Opozdą, bo nie jest w stanie udawać szczęścia.

W sprawie alimentów zarzucił Opoździe, że ta "mija się z prawdą", a jej celem jest zniszczenie jego samego i jego najbliższych. Zapewnił, że nie zamierza się uchylać od odpowiedzialności za swoje dziecko, przy okazji zdradzając, że widuje się z Vincentem dużo rzadziej niż by chciał. Wyraził nadzieję, że już niebawem to się zmieni.

Przelewy

Antek Królikowski podkreślił, że Joanna Opozda przelała z ich wspólnego konta dużą sumę pieniędzy na swój prywatny rachunek. Taki stan rzeczy uznał za dobry, bo dzięki temu ma pewność, że jego pierworodny dorasta w dobrych warunkach. Dodał również, że komornik zabezpieczył jego konta na poczet alimentów.

"Po tym, jak komornik zabezpieczył pięciocyfrową kwotę, proponowanych przez stronę Asi alimentów. Mam zablokowane wszystkie konta, więc o finanse matka mojego syna nie powinna się obawiać" - powiedział.

Na koniec przeprosił za to, że ich prywatne sprawy załatwiane są na forum publicznym, dodając, że jest to jedyny sposób, aby trafić do Joanny Opozdy. Zwrócił się również do swojej małżonki, aby wszystko obgadali i załtwili między sobą w sądzie.

W sprawie przelewów głos zabrała Joanna Opozda, publikując w mediach społecznościowych oświadczenie.

Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda

Myślicie, że uda im się dogadać?

To też może cię zainteresować: Wyjazd do sanatorium nawet ze skierowaniem z NFZ sporo kosztuje. Za co i ile trzeba zapłacić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta budzi się z 2-letniej śpiączki. Natychmiast wskazała swojego oprawcę

O tym się mówi: Tajemnicza postać nagrana na niebie. Ten film jest wprost niesamowity