Człowiek wierzył, że widział Jezusa Chrystusa na niebie przed swoim domem, podała zagraniczna prasa.

Niezwykłe zjawisko widziane na francuskim niebie. To nie jest jedyne takie miejsce, gdzie była widziana ta postać

„Byłem na zewnątrz, paląc z kumplem i moją żoną, kiedy coś dziwnego unosi się na niebie” – powiedział świadek dziwnego zjawiska. „Byliśmy i nadal jesteśmy zszokowani, ponieważ wygląda jak unoszący się człowiek. Szybuje po niebie i spada na Ziemię, jakby lądował”. Mężczyzna sfilmował tajemniczy obiekt i powiedział, że nie są to balony ani dron, ponieważ mieszka w pobliżu lotniska, na które nie mają wstępu.

Wielu z nas widywało podobne fenomeny na niebie. Jedni stwierdzili, że jest to Jezus, inni okrzyknęli tę postać hologramem, inni ostrzegali przed zwiedzeniem w postaci sztucznego, fałszywego Chrystusa, który będzie wyświetlony na niebie lub objawi się jako nasz Zbawiciel, a w rzeczywistości będzie to sztuczny twór ludzkiego chorego umysłu.

Jak można zobaczyć na nagraniu, postać jakby wywołała dodatkowo grzmoty, unosząc się i rozpościerając szaty nad obserwatorami.


źródło: YouTube/Punkt Tajemnic

Co o tym sądzicie? Czy jest to Jezus, czy może pogański bóg błyskawic?

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

Zerknij: Smutne wieści płyną na temat znanej osoby. Uczestniczka “Sanatorium miłości” odeszła w szpitalu