Władze Wirginii Zachodniej ogłosiły w piątek aresztowanie mężczyzny, który próbował zabić jego siostrę po tym, jak wybudziła się ona z dwuletniej śpiączki.

Mało kto spodziewał się tego, kto jej to zrobi

Biuro szeryfa hrabstwa Jackson ogłosiło, że brat Wandy Palmer, Daniel Palmer III, lat 55, został od tego czasu zatrzymany i oskarżony o usiłowanie zabójstwa i złośliwe zranienie w związku z atakiem na jego siostrę w 2020 roku, w wyniku którego została „zhakowana” i „pozostawiona na śmierć”.

– Tego ranka nie postawiłbym ani grosza za jej życie, była w tak złym stanie. Szczerze mówiąc, była nieprzytomna, medycznie krążąc po odpływie. Ogromny, gigantyczny uraz głowy, zgodny z jakimś rodzajem urazu maczety lub toporka”, powiedział szeryf Ross Mellinger po aresztowaniu Palmera w piątek, według WVAH Fox 11.

Sąsiedzi znaleźli Wandę Palmer nieprzytomną i osuniętą na kanapę w jej domu przy Flatwoods Road w Ravensville w Wirginii Zachodniej 10 czerwca 2020 roku, jak wynika z dokumentów sądowych uzyskanych przez placówkę. Wanda zaczęła mówić niewyraźnie słowa 27 czerwca po coś koło dwóch latach śpiączki.

12 lipca policja wstąpiła do Wandy w domu opieki, i przesłuchała ją w sprawie incydentu z 2020 roku. „Na pytanie, dlaczego Daniel ją zaatakował, Wanda stwierdziła, że ​​„był wredny”” — stwierdziła.

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

Zerknij: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ