To nie jest pierwszy raz, gdy zaskakujący goście weszli na teren gospodarstwa, w bez skrępowania zawłaszczyć sobie cudze pożywienie.

Rogaci goście nawiedzili posesję

Puszczańscy chuligani weszli jak do siebie już kiedyś zimą, ogołocili paśnik, opróżnili karmnik dla ptaków i postanowili wrócić na miejsce zbrodni tego lata, aby ponownie oddać się szabrownictwu.

źródło: Facebook/Nadleśnictwo Hajnówka

Na facebookowym profilu Nadleśnictwo Hajnówka, Lasy Państwowe pojawił się kolejny film, na którym nagrano kilka jeleni obgryzających drzewo i wszystko, co można było obgryźć.

Zimowe nagranie ukazało szabrowników udających ptaszki, wyjadając skrzydlatym braciom i siostrom jedzonka z karmnika. Internauci wprost oszaleli z miłości do tych jeleni!

Należy jednak zauważyć, że nagranie zostało wykonane poza zasięgiem zwierząt. Zbliżanie się do samców lub samic z młodymi jest wysoce ryzykownym posunięciem.

To też może cię zainteresować: Wyjazd do sanatorium nawet ze skierowaniem z NFZ sporo kosztuje. Za co i ile trzeba zapłacić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta budzi się z 2-letniej śpiączki. Natychmiast wskazała swojego oprawcę

O tym się mówi: Tajemnicza postać nagrana na niebie. Ten film jest wprost niesamowity