Viola Piekut w rozmowie z portalem "Jastrząb Post", pokusiła się o ocenę stylu pierwszej damy. Jak ocenia wybierane przez Agatę Kornhauser-Dudę stylizacje? Co by zmieniła?

Modowe wybory Agaty Kornhauser-Dudy

Agata Kornhauser-Duda od 2015 roku pełni rolę pierwszej damy. Przez kolejne lata styl pierwszej damy zmieniał się i coraz chętniej sięga po wyrazistsze wzory i kolory. Jej stylizacja z wizyty w Madrycie na szczycie NATO, spodobała się wielu internautom. Żona prezydenta Dudy pojawiła się wówczas w jasnorożowej sukience ozdobionej paskiem z kryształami i srebrną nicią.

Niedługo potem pierwszej damie przytrafiła się modowa wpadka. Na spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich pierwsza dama założyła cieliste spodnie. Wielu internautów zauważyło, że sprawiały one wrażenie, jakby całkowicie zapomniała ich założyć.

W ostatnim czasie pierwsza dama chętnie sięga po garnitury, eksperymentując z ich kolorami. W jej stylizacjach pojawiają się nie tylko one, ale także sukienki - zarówno te jednolite w różnych odcieniach, jak i bardziej wzorzyste materiały.

Viola Piekut ocenia styl Agaty Kornhauser-Dudy

Viola Piekut poproszona została o ocenę stylu polskiej pierwszej damy. Projektantka swoją wypowiedź rozpoczęła od stwierdzenia, że najważniejsze jest to, żebyśmy czuli się dobrze w tym, co nosimy. "Róbmy to, co czujemy i z czym się wewnętrznie zgadzamy" - zachęciła Piekut.

Odnosząc się do stylu Agaty Kornhauser-Dudy przyznała, że polecałaby pierwszej damie noszenie gartniturow, żakieto-sukienek sięgających za kolano.

A jak wy oceniacie styl Agaty Kornhauser-Dudy? Co byście ewentualnie w nim zmienili?

To też może cię zainteresować: Dobra wiadomość dla seniorów. Wielu z nich może zwiększyć wysokość pobieranego świadczenia. W jaki sposób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Marlena Maląg zabrała głos w sprawie zmian w programie 500 plus. Czy beneficjentów czekają zmiany