Całkiem nowe informacje dotyczące najlepszego polskiego skoczka narciarskiego, Kamila Stocha właśnie ujrzały światło dzienne. Sportowiec postanowił poodpowiadać na pytania fanów, a odpowiedzi te opublikował. Ujawnił szczegóły dotyczące przygotowań do konkursów. Prawda może zdziwić! Musisz to przeczytać!

Kamil Stoch to bez cienia wątpliwości należący do grupy najlepszych sportowców w kraju skoczek narciarski. Dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom sportowym zdobył mnóstwo nagród i wyróżnień, co sprawiło, że wielokrotnie nazwany został następcą Adama Małysza.

Ostatni sezon - wyjątkowo - nie poszedł najlepiej wszystkim polskim skoczkom, lecz mimo to nie stracili oni motywacji i już przygotowują się do kolejnych konkursów, które nastąpią za kilka miesięcy.

Stoch odpowiada na pytania – prawda może zaskoczyć!

Ostatnio Kamil Stoch postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od swoich fanów w mediach społecznościowych. Jedno z najciekawszych pytań dotyczyło tego, jak często musi wymieniać strój i całe wyposażenie.

- Jeśli nie zmienia się masa mojego ciała mogę skakać na tych samych nartach nawet dwa sezony. Równie długo mogę użytkować jeden kask. Kombinezon ma najlepsze właściwości przez 2-3 konkursy. Jeśli widzicie mnie przez dłuższy czas w jednym kolorze, musicie wiedzieć, że to tylko ten sam materiał. - wyznałJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ