Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o głośnych wybrykach Daniela Martyniuka. Mężczyzna już niejednokrotnie miał problemy z prawem i przez długi czas nic sobie z tego powodu nie robił. Podobno teraz, postanowił się jednak zmienić i nieco uspokoił swoje zapędy.

Daniel Martyniuk wreszcie się uspokoił?

Jak podaje portal Super Express, rodzice Daniela nieustannie czuwają nad nim i kontrolują jego wybryki. Mimo, że teraz Zenek Martyniuk wyruszył w trasę koncertową, to jego żona została w domu i ma Daniela na oku.

Media podają, że Danuta Martyniuk bawiła się ostatnio na weselu swojego chrześniaka, które odbywało się na Podlasiu. Fani są zachwyceni wyglądem żony znanego muzyka, która bez wątpienia przeszła ogromną metamorfozę. Danuta wyglądała olśniewająco.

Żona Zenka zachwyciła wyglądem!

Na ten wyjątkowy dzień wybrała wrzosową sukienkę, która bardzo dobrze zaznaczała jej sylwetkę. Dodatkowo Danuta Martyniuk postawiła także na dość mocny, ale pięknie wykonany makijaż, który dopełnił całości.

Co więcej, okazało się, że na tym samym weselu obecny był także Daniel Martyniuk i jego obecna ukochana – Faustyna. Kobieta zamieściła zdjęcie ze swoim ukochanym w mediach społecznościowych. Wiadomo, że przez pewien czas Danuta Martyniuk nie akceptowała nowej wybranki swojego syna, jednak teraz przez wzgląd na poprawę jego zachowania, kobieta jest w stanie zaakceptować nową miłość jedynaka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB