Jeden z najważniejszych festiwali w kraju już za nami! Ogrom emocji i wrażeń, jakie dostarczyli nam artyści musiał zostać odpowiednio zapowiedziany i otoczony, o co zadbali prowadzący show - Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. Kobieta wręcz błyszczała w tym roku. Prezenterka postawiła na jedną kreację z ważnego powodu – o czym mowa?

59. Festiwal Krajowej Piosenki Polskiej właśnie minął. Wczoraj, 17 czerwca 2022 na legendarnej, opolskiej scenie pojawili się najwięksi artyści minionych lat czy nawet dekad świętując swoje jubileusze. Poza wyjątkowymi osobistościami, które prezentowały swoje wyjątkowe umiejętności na scenie organizatorzy zadbali także o odpowiednią otoczkę wydarzenia, czyli osoby zapowiadające kolejne występy.

W tym roku na opolskiej scenie kolejnych artystów zapowiadali Małgorzata Tomaszewska oraz Tomasz Kammel. Trzeba przyznać, że prezentowali się fenomenalnie, a szczególną uwagę przykuła jednak Tomaszewska, która wyglądała jak panna młoda!

Małgorzata Tomaszewska wyglądała jak milion dolarów!

Prezenterka wybrała efektowną, jasnoróżową suknię, w której wyglądała naprawdę nieziemsko! Zamiast kilku kreacji wybrała jedną, co ma swoje uzasadnienie. Na jednej z imprez podczas przebierania się sukienka uległa uszkodzeniu, co spowodowało dodatkowy stres.

- Muszę przyznać, że przebieranie się w przerwach jest męczące i stresujące. Zresztą na jedno wyjście nie wyszłam z tego, co pamiętam. Bo właśnie coś tam pękło w sukience i nie zdążyliśmy tego zasznurować. To jest ryzykowne zawsze. - mówiła.