Ryszard z "Sanatorium miłości" i jego ukochana staraja sie o dziecko. Parę dzieli spora różnica wieku. Ukochana 68 latka ma 31 lat.

Ryszard Lasota jest bohaterem 1-go sezonu "Sanatorium miłości". 68 latek jest w szczęśliwym związku z młodszą o 37 lat Hanną. Parę dzieli spora różnica wieku, która jak widać nie staje zakochanym na przeszkodzie. Para stara się o dziecko.

Zakochani nie odpuszczają się na krok. Para wspólnie podróżuje i oddaje się pasjom. Niedawno zakochani wypoczywają w malowniczej Albanii. Jak się okazuje zakochani chcą od swojego związku czegoś więcej. Para zamierza starać się o dziecko.

Ryszard Lasota to uczestnik 1. edycji show "Sanatorium miłości". Bohater należy do jednych z bardziej rozpoznawalnych uczestników show, glownie ze wzgledu na swoje zabawne zachowania i czasami kąśliwe uwagi. to właśnie jego specyficzny humor stał się jego wizytówką. zachowanie przysporzyło mu tyle samo wrogów, co sympatyków.

Mężczyzna nie poznał miłości w programie. Ta spłynęła na niego już po jego zakończeniu. Mężczyzna poznał 37 lat młodszą kobietę, w której zakochał się bez pamięci. Teraz on i 31-letnia Hanna staraja sie o dziecko.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca