Krzysztof Rutkowski podjął się sprawy nagrania, które wyciekło do mediów. Wiadomo, co udalo sie ustalic na temat podsłuchów u Cichopek i Kurzajewskiego!

Krzysztof Rutkowski postanowił skomentować sprawę, która jakiś czas temu była tematem numer jeden w polskich mediach. Odniósł się do sytuacji, w której podsłuchiwani zostali Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Powiedział, że niejako sami podłożyli na siebie pułapkę. co to moze oznaczac?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno zostali ofiarami bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Para została podsłuchiwana a nagranie, które wyciekło do sieci trafiło nawet do zarządu Telewizji Polskiej. Para mogla mieć przez to szereg nieprzyjemności. Sprawa trafiła na policje a adwokat Cichopek dba o to, by nagranie nie zostało dalej upublicznione.

Głos w sprawie zdecydował się zabrać jeden z najpopularniejszych polskich detektywow Krzysztof rutkowski. Podczas rozmowy z reporterka Jastrząb Post wyznał, ze podsłuchiwanie celebrytów to nic nadzwyczajnego i podobne sytuacje często mają miejsce w polskim światku gwiazd. Rutkowski zdradził, że Cichopek i Kurzajewski niemal sami sprowokowali te sytuacje nie odnosząc się do plotek na temat ich romansu. Dodał także, że z jego ustaleń wynika, że para była podsłuchiwana nie tylko telefonicznie ale również podczas rozmów w garderobie.

-Ktoś podrzucił do samochodu rejestrator, który nie jest zbyt dużym urządzeniem, bo jest wielkości pendrive’a. Działa na 15 godzin nagrania, zostaje wprowadzony za zagłówek, czy pod siedzenie – tak, aby nie znalazła go osoba zainteresowana, która jest właścicielem samochodu. Kolejny pendrive został podrzucony w garderobie, w której również są zapisy rozmów – zdradził.

Katarzyna Cichopek/ screen youtube
Katarzyna Cichopek/ screen youtube
Katarzyna Cichopek/ screen youtube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Dzisiaj niespokojna pogoda w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżenia zapowiadając burze z gradem. Co jeszcze znalazło się w prognozie na czwartek

Jak informował portal „życie.news”: Duchowny postanowił wyjaśnić kwestię, która sprawia wielu osobom problem. Teraz już nie powinno to nikomu sprawić kłopotu. O czym mowa

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Została królową turnusu, a po programie jej życie się kompletnie zmieniło. Co słychać u popularnej Halinki z „Sanatorium miłości”

Sprawdź również ten artykuł: Wywiad z Ołeną Zełenską nagle przerwano. Na twarzy ukraińskiej pierwszej damy dało się dostrzec wyraźny niepokój. Co się dokładnie wydarzyło