Jak podaje portal "Pomponik", Dorota Szelągowska cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów. Projektantkę wnętrz możemy obecnie oglądać w programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Choć aktorka nie może narzekać na brak sukcesów zawodowych, ostatnio przeżywa cięższe chwile w związku z poważnym schorzeniem, z jakim się zmaga. Co jej dolega?

Dorota Szelągowska przeszla operację

W jednym z ostatnich dodcinków "Totalnych remontów Szelągowskiej" dowiedzieliśmy się, że Dorota Szelągowska przeszła operację. W związku z zabiegiem, aktorka nie mogła wziąć udziału w nagraniach do całego odcinka. Okazuje się, że projektantka wnętrz cierpi na ostre bóle kręgosłupa.

W związku z zabiegiem, jaki przeszła nie mogła wziąć udziału w "demolce". Dodała, że w ogóle nie powinno jej być na planie. W mediach społecznościowych podzieliła się ostatnio informacją, że po pracy przy projekcie rozbolał ją kręgosłup i to pomimo faktu, że ma wygodne krzesło.

Trzeba przyznać, że problem może tkwić w sposobie, w jaki Szelągowska siedziała- tej postawie daleko do idealnej, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu projektantki wnętrz.

Relacja Doroty Szelągowskiej/Instagram @Dorota Szelągowska
Relacja Doroty Szelągowskiej/Instagram @Dorota Szelągowska
Relacja Doroty Szelągowskiej/Instagram @Dorota Szelągowska

Dorota zdradziła również, że w trakcie pracyjna planie "Totalnych remontów Szelągowskiej" doszło u niej do pęknięcia przepukliny w kręgosłupie i wysunięcia się dysku. To wszystko było niezwykle bolesne i sprawialo Szelągowskiej spore problemy z poruszaniem się. Dodała, że teraz dochodzi do siebie.

Dorocie Szelągowskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński ostro o moralności naszego sąsiada. Prezes PiS wypomniał Niemcom dawne czyny sprzed kilkudziesięciu lat. To się im nie spodoba

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To alternatywa dla środków chemicznych ze sklepu. Wystarczy jeden tani produkt i odrobina czasu by nasze storczyki były w końcu zdrowe i idealne

O tym się mówi: Została królową turnusu, a po programie jej życie się kompletnie zmieniło. Co słychać u popularnej Halinki z „Sanatorium miłości”