Joanna Jędrzejczyk kończy karierę. Wybitna mistrzyni UFC może liczyć na wsparcie fanów. Wszyscy żegnają legendę sztuk walk.

Joanna Jędrzejczyk stoczyla swoja ostatnia walke. Polka zmierzyła się z Weili Zhang, która to wygrała z Polką w drugiej rundzie. Kiedy jej chińska koleżanka cieszyła się zwycięstwem, Joanna Jędrzejczyk ogłosiła wiadomość, która dla wielu jej fanów okazała się bardzo bolesna.

Była mistrzyni oznajmiła, że jej przygoda dobiegła końca. Joanna Jedrzejczyk porzuca kareire bokserska na rzecz rodziny. Polka mysli o zostaniu mama.

Walka miedzy Joanna Jedrzejczak a Weili Zhang zostala okrzyknieta jedna z najlepszych historii UFC.

-Kocham Was wszystkich. Dziękuję bardzo wszystkim ludziom i całej organizacji UFC. Przepraszam, ale ciężko jest mi opanować emocje. Przepraszam Danę White'a, że go zawiodłam. Kiedyś otrzymałam ogromny kredyt zaufania i wielką szansę. Poznałam świetne osoby, dawałam z siebie wszystko i mam nadzieję, że dostarczyłam wam wielu emocji. To były wspaniałe lata. Teraz chcę zostać mamą i mocniej zająć się swoimi interesami. Jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że zawsze tak będzie - powiedziała Jędrzejczyk.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca