Artur Barciś porównał polskiego polityka do postaci z "Rancza". Będzie skandal?

Artur Barciś jest jednym z najpopularniejszych aktorów komediowych w Polsce. Jego rolę w serialu “Ranczo” uwielbiają miliony rodaków. Aktor nie ukrywa swojej niechęci do aktualnie panującej w kraju partii. Zdecydował się nawet na śmiałe porównanie. Co takiego powiedział?

Ostatnio Artur Barciś ponownie pozwolił sobie na kilka ostrych słów w kontekście partii rządzącej. Porównał pewnego polskiego polityka do postaci z "Rancza". Dodał, że podobnie jak bohater, polityk jest bardzo niedobrym człowiekiem. Kogo mógł mieć na myśli?

Artur Barciś pokusil sie o wypowiedzenie naprawde kontrowersyjnych slow. Jego postawa wskazuje na to, że nie obawia się konsekwencji, które może ponieść za wygłoszenie swojego zdania. Przyznał, że postać Czerepacha kojarzy mu się mocno z pewnym politykiem z Sejmu.

-Jest wyjątkowo niedobrym politykiem, natomiast gra świetnie. Zresztą mam wrażenie, że on czasami Czerepacha parodiuje, tak jeden do jednego. Trzeba mieć talent, żeby tak bezczelnie kłamać i mówić bardzo szybko, tak jak Czerepach.

O kogo może chodzić?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca