Aleksandra Żebrowska czeka na kolejny poród. Ukochana aktora zostanie mamą po raz czwarty. Znana jest płeć pociechy Żebrowskich.

Aleksandra (35 l.) i Michał Żebrowscy (50 l.) lada moment powitają na świecie swoją czwarta pociechę. Maluch dołączy do grona trzech chłopców: Franciszka (12 l.), Henryka (9 l.) oraz Feliksa (2 l.). Czy czwarte dziecko Zebrowskich rowniez bedzie chlopcem? Do tej informacji dotarli dziennikarze pewnego portalu. Co udalo sie ustalic?

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Aleksandra Żebrowska jest w kolejnej ciąży. Od tamtej pory chętnie pokazywała przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych. Zdjęcia z ciążowym brzuszkiem nie były dla niej tabu. Para bardzo szczętnie próbowała zataić informacje o płci ich kolejnego dziecka. Do mocno skrywanej tajemnicy dotarł portal Pudelek.

-Żebrowska urodzi syna. Ola pochodzi z dużej rodziny i taką również chce mieć - zdradził informator z bliskiego otoczenia Żebrowskich.

Aleksandra Żebrowska/YouTube @DALEJ Martyna Wojciechowska
Aleksandra Żebrowska/YouTube @DALEJ Martyna Wojciechowska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca