Córka księcia Harry'ego i Meghan Markle, Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, świętowała swoje pierwsze urodziny w Frogmore Cottage w Windsor w ostatni weekend podczas obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety.

Rzecznik Sussexes podzielił się z Town & Country, że bliscy przyjaciele i rodzina uczcili tę specjalną okazję podczas nieformalnego pikniku na podwórku. Fotograf Misan Harriman był obecny ze swoją rodziną i zrobił urocze zdjęcie dziewczynce.

Na pikniku z okazji urodzin Lilibet znalazł się tort od cukierni Claire Ptak, która w 2018 roku zrobiła tort weselny Harry'ego i Meghan. Cukiernia Ptak zamieściła na swoim Instagramie więcej szczegółów na temat królewskiego tortu urodzinowego.

„To była absolutna przyjemność zrobić to wyjątkowe ciasto w zeszłym tygodniu na urodziny Lilibet. Życzę jej wszystkiego najlepszego”.

Cukierni zdradziła także smak tortu. Wnętrze ciasta było w połowie cytrynowe i w połowie z czarnego bzu czarne z Amalfi. Taki sam tort pojawił się na ślubie Meghan i Harry'ego w 2018 roku. Ale zamiast zwykłego kremu, Ptak wybrał krem ​​truskawkowy, aby był wyjątkowy dla Lili.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca