Krzysztof Jackowski dzieli się z internautami kolejna wizja. Jest znacznie bardziej niepokojąca niż poprzednie. wszystko ma zmienić się już w sierpniu!

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich profetów. Jasnowidz chętnie dzieli się z innymi swoimi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Jego umiejętności były niejednokrotnie wykorzystywane w najtrudniejszych polskich sprawach. Jackowski pomagał przy zaginięciach czy niewyjaśnionych morderstwach.

Od pewnego czasu Krzysztof Jackowski prowadzi ochoczo swoje media społecznościowe. W sieci jasnowidz dzieli się z internautami swoimi wizjami. Często prowadzi relacje, podczas których odpowiada na pytania swoich gości.

Niestety w ostatnim czasie przepowiednie Jackowskiego są coraz bardziej niepokojące. Wróżbita coraz więcej mówi o epidemiach, chorobach, biedzie i wojnie. Teraz przekazał kolejna niepokojąca informacje, która ma zmienić nasza rzeczywistosc już w sierpniu. Co się stanie?

Zdaniem Jackowskiego wobec Polaków snute są przerażające plany, których celem jest nasze zubożenie.

-Kryzys jest wdrażany. Jesteśmy w drugim etapie, tego, co ma trwać 3,5 roku. Mam nadzieję, że ten plan runie i zaczniemy odzyskiwać normalność z 2019 roku, ale na razie tkwimy w tym po uszy i nie jest do śmiechu. (...) Mamy do czynienia z początkiem upadku dotychczasowej ekonomii, wyczyszczeniem tego wszystkiego. Niestety my razem z tym czyszczeniem w taki sam sposób zubożejemy.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca