Krzysztof Ibisz razem z małżonką w przychodni. Przyszli rodzice wspólnie udają się na wszystkie badania.

Krzysztof Ibisz niedługo zostanie ojcem. On i jego ukochana małżonka jakiś czas temu ogłosili wspaniała wiadomość o tym, że spodziewają się potomstwa. Przez cala ciaze małżonka prezentera musi chodzić na wizyty kontrolne do lekarza. Krzysztof Ibisz nie wyobraża sobie tego, że nie poszedłby na badania z ukochana. Chce byc przy niej na każdym kroku.

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Ibisz pobrali się w sierpniu 2021 roku. Już za kilka tygodni para świętować będzie pierwsza rocznice slubu. Informacja o tym, że para stanęła na ślubnym kobiercu była dla wielu szokiem. Ibiszowi i jego partnerce bardzo dobrze udawało się zachować ich relacje w tajemnicy i przeżyć dzień ślubu bez wścibskich fotoreporterów.

Informacja o tym, że Ibiszowie spodziewają się dziecka została przekazana przez samego przyszłego tatę. Prezenter cieszy się z faktu zostania po raz kolejny ojcem i stara się dbać o swoja ukochana.

-Nie wyobrażam sobie, żeby moja żona szła na jakiekolwiek badania sama. Zawsze jej towarzyszę, a zwłaszcza teraz, bo to jest dla nas bardzo ważny moment- wyznaje.

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Pomponik
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Pomponik

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca