25-letnia Karolina Pisarek postanowiła poświęcić resztę swojego życia 29-letniemu Rogerowi Salli. Zorganizowali zachwycającą ceremonię w ogrodzie. Weselna altana zatopiona została w kwiatach. Panna młoda postawiła na prostotę białej sukienki i długi tren.

Niezwykła aranżacja ogrodu i ślubnej kreacji nie umknęła uwadze mediów

Jak donoszą media, na ślubie celebrytów pojawiło się wielu znakomitych gości. Znana z popularnego programu "Top Model" Karolina Pisarek, postawiła wszystko na jedną kartę, zgadzając się na przyjęcie oświadczyn ukochanego, po paru miesiącach spędzonych na Malediwach. Co złączyło ją z biznesmenem Rogerem Sallą, który karierę zawodową oparł na pracy zarobkowej w firmie własnego taty?

Jak się okazuje wiceprezes ds. finansów w firmie taty, przyznał w jednym z wywiadów, że Karolina uwiodła go sposobem, w jaki na niego patrzyła. Zapominał wówczas o całym świecie... Zauroczony młodą modelką, po kilku wspólnych miesiącach nie oparł się pokusie i poprosił Karolinę o rękę.

Dlatego też para celebrytów przysięgła sobie wzajemnie miłość i wierność w pięknie udekorowanym ogrodzie, z altaną ukwieconą w ślubnym stylu, a to wszystko odbyło się na terenie ekskluzywnego kompleksu Pałac i Folwark.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Władimir Putin „potrzebował pilnej pomocy medycznej” po tajemniczym osłabnięciu. Kremlowski informator ujawnia

Zerknij tutaj: Niezwykle ważne zmiany w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Lekarz rodzinny będzie mógł zlecić o wiele więcej badań