Maja Hyży lada moment urodzi. Gwiazda zdradza płeć dziecka. Wiemy, jakie imię dostanie potomek.

Maja Hyży szykuje się do porodu. Już niedługo na świat ma przyjść druga córeczka gwiazdy. Planowany termin porodu już za kilka dni. Piosenkarka zdecydowała się zdradzić, jak przygotowuje się do tego wielkiego dnia. Wiemy także o jakim imieniu myślą przyszli rodzice. Gwiazda nie ukrywa, że był to mocno kontrowersyjny temat. O czym mowa?

Maja Hyży wlasnie przygotowuje sie do przywitania na świecie swojego czwartego dziecka. W rozmowie z reporterka Jastrząb Post opowiedziala o tym, jak wygląda ostatnia prosta jej ciąży.

Maja Hyży zawsze marzyła o posiadaniu ogromnej rodziny. Już lada moment jej marzenie się spełni. Jej czwarte dziecko ma przyjsc na swiat na przełomie czerwca i lipca. Maja Hyży liczy na to, że uda jej sie zalapac na festiwal w Opolu i jej malec urodzi się dopiero po koncercie. Maja nie zdecydowała się jednak na to, by zdradzić imię dziewczynki.

-Mamy dwa do wyboru. Nie będę zdradzać, nad jakimi się zastanawiamy. Temat dyskusyjny. Zależy mi, żeby imię pasowało do Antoniny, do Tośki. Żeby było charakterne, zadziorne.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca