Britney Spears postanowiła pochwalić się światu nagraniem z własnego ślubu. Do mediów trafiło wideo, na którym minuta po minucie zarejestrowano cala uroczystość. Fani księżniczki popu maja niesamowita okazję obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie. Co tam sie dzialo?

Britney Spears wyszła za mąż! Gwiazda zrelacjonowała swój ślub minuta po minucie.

Britney od kilku lat była w nieformalnym związku z Samem Asgharim. Kilka miesięcy temu para zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku. W tym celu postanowił sie zareczyc. Niedawno gwiazda popu i jej wieloletni partner stanęli na ślubnym kobiercu.

9 czerwca Britney i Sam powiedzieli sobie „tak”. Na uroczystości pojawiło się zaledwie 60 gości. Wśród weselników nie mogło zabraknąć największych gwiazd takich jak: Drew Barrymore, Madonna, Paris Hilton i Kathy Hilton, Selena Gomez, Donatella Versace.

Nagraniem z wesele Biritney podzielila sie dzis rano na Instagramie. na nagraniu możemy podziwiać między innymi kreacje, w jakich Britney i Sam zdecydowali się pokazać. Widać, że ślub był dla Britney prawdziwym wydarzeniem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca