Enrique Iglesias zrobił prawdziwe show. To zaskoczyło Polaków. Jego koncert okazał się prawdziwym pokazem energii scenicznej. Co tam sie dzialo?

Enrique Iglesias koncertował wczorajszego wieczoru w Łodzi. Informacja o tym, jak przebiegał koncert gwiazdy obiegła media. Szybko okazalo sie, ze koncerty byl fenomenalny a sam gwiazdor jest skory do wielu poświęceń. Takich koncertów w Polsce dawno nie było! O czym mowa?

Enrique Iglesias jest jednym z najpopularniejszych wokalistów hiszpańskiego pochodzenia. Jego muzyka zrobiła karierę niemal na całym świecie. Byl gwiazda, która swoje największe piec minut slawy miala pod koniec lat 90. Muzyk wydał ponad dziesięć albumów studyjnych.

Prywatnie Enrique Iglesias od 20 lat jest w związku z rosyjską modelką Anną Kurnikową. Para doczekała się bliźniąt: Nicolasa i Lucy oraz mającej teraz dwa latka córki Mary.

Hiszpański muzyk pojawił się wczoraj w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas koncertu gwiazdy z Ameryki Łacińskiej jego fani mogli usłyszeć największe przeboje gwiazdy. Oprócz muzyki na przybyłych na koncert szczegolne wrazenie zrobilo show. Muzyk był bardzo otwarty i jednak sie ze sceną. Z przyjemnością rozmawiał z fanami i chętnie się fotografował.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca