Karolina Pisarek wyszła za mąż. Zdjęcia z jej wesela i ślubu obiegły media. Modelka wyglądała zjawiskowo. Nie zakonczylo sie na jednej kreacji!!

Karolina Pisarek zachwyciła swoim wyglądem. Panna młoda miała na sobie kilka kreacji. Ten wieczór należał do niej. Cudowne wspomnienia.

Karolina Pisarek w tamtym roku związała się Rogerem Sallą – wiceprezesem w należącej do jego ojca firmy, która zajmuje się usługami finansowymi w branży e-commerce. Związek pary rozwijał się dynamicznie. Szybko pojawiła się informacja o tym, że para postanowiła związać się na zawsze. Zakochany mężczyzna podarował najpierw swojej ukochanej psa, który miał być symbolem tego, że jego intencje są poważne i ma plany długofalowe a następnie się oświadczył. Zaledwie kilka miesięcy później para stanęła na ślubnym kobiercu.

Para w przeciwieństwie do innych osób postanowiła świętować ten dzień medialnie. Oboje zdecydowali, że wzięcie ślubu wśród kamer bedzie naprawde wspaniala pamiatka na przyszłość. Ich weselu poświęcono cały cykl w Dzień Dobry TVN.

-Razem podjęliśmy tą decyzję, że to jest świetna pamiątka na przyszłość. Skoro już jesteśmy w tym show-biznesie i wszystko kręci się wokół tego instagrama i social-mediów, to dlaczego nie. W przyszłości na pewno będziemy wracać do tego wideo i pokazywać naszym dzieciom. To jest fajna przygoda i super odskocznia od różnych rzeczy. To mi się podoba – powiedziała modelka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca