Łukasz Szumowski był ministrem zdrowia, którego kadencja przypadła na czas pandemii koronawirusa. Teraz, po czasie lekarz wspomina tamten niezwykle trudny okres. Padlo kilka naprawde szczerych zdan.

Łukasz Szumowski wspomina swoje ministerium. Padły bardzo szczere słowa. Co takiego powiedział były minister zdrowia?

Prof. Łukasz Szumowski, były minister zdrowia i dyrektor Narodowego Instytutu Kardiologii w rozmowie z "Wirtualną Polską" opowiedział o swoim ministerium. Lekarz wyznał, że bycie politykiem w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudne. Zaznaczył, że każdy, kto wejdzie do świata polityki musi być przygotowany na to, że jest to ciągła walka.

Szumowski dodał, że po zakończeniu swojej kariery politycznej postanowił raz na zawsze zrezygnować z bycia w mediach. Były minister skasował nawet wszystkie swoje dotychczasowe media społecznościowe. Łukasz Szumowski postanowił także otwarcie wygłosić swoje zdanie na temat jego ministerium. Jak sądzi wielu ludzi go nienawidzi.

-Może 1/3 Polaków nienawidzi, 1/3 uznaje, że byłem dostatecznie dobrym ministrem zdrowia, a 1/3 ma w głębokim poważaniu Łukasza Szumowskiego? - dodał.

Łukasz Szumowski. Źródło: YouTube
Łukasz Szumowski. Źródło: YouTube
Łukasz Szumowski. Źródło: YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Krytyka po zdjęciu Kaczyńskiego z uczniami jednej ze szkół. Internauci zwrócili uwagę na określenie tej placówki w opublikowanym wpisie. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Małpia ospa jest już w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowało o pierwszym przypadku w naszym kraju

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Dorota Szelągowska zmaga się z poważnym schorzeniem. Jakiś czas temu przeszła zabieg. Co dolega gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Sprawdź również ten artykuł: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie wojenne zostali zidentyfikowani. Jakie czyny się im zarzuca