Krzysztof Ibisz przedstawił kilka faktów na temat swojej relacji z Joanną Kudzbalską. Duet nie miał początków pozbawionych trudnych chwil.

Dziennikarz nawet trzykrotnie usiłował oświadczyć się swojej wybrance serca. Dwie próby zakończyły się niepowodzeniem.

Dojrzały i doświadczony i świeża, młoda i zakochana...

Krzysztof Ibisz jest już klasyczną postacią rodzimego show-biznesu. Lata temu z przytupem wszedł do parlamentu, posłował kilka lat. W następnej kolejności skoncentrował się na kierowaniu karierą dziennikarską. Jego debiut miał miejsce w Telewizji Polskiej, a potem nawiązał współpracę z telewizją Polsat.

W tym miejscu gospodarzy w najpopularniejszych teleturniejach i programach gatunku show. Ostatnimi czasy bryluje jako prowadzący program "Taniec z Gwiazdami". Monotonia nie dokucza mu także w życiu prywatnym.

W minionym roku w mediach pojawiła się wiadomość, iż związał się na stałe z młodszą o 27 lat modelką, która brała udział w programie Top Model, Joanną Kudzbalską.

Celebryci z początku nie zabierali głosu w sprawie medialnych doniesień. Ich relacja potwierdziła się nie wcześniej niż w czasie zaręczyn.

Atrakcyjny absztyfikant i jego ukochana nie czekali długo ze sformalizowaniem związku i postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Gospodarzowi licznych programów leżało na sercu zachowanie uroczystości w sekrecie.

Wolał, by tak kluczowa uroczystość przebiegła kameralnie i bez wścibskich oczu paparazzich. Krzysztof Ibisz bardzo długo zdołał zachować w tajemnicy fakt, że po raz trzeci ożenił się i jest szczęśliwy.

O tym się mówi: Doda nie jest mile widziana przez organizatorów ważnej imprezy. W tym roku wystąpi tylko na jednym festiwalu

Nie przegap: Sam jej widok na niebie wywołuje wielką grozę. W środę pojawiła się nad Polską. Czym jest superkomórka burzowa i jak powstaje? Eksperci odpowiadają