Całkiem nowe informacje dotyczące popularnej wokalistki właśnie ujrzały światło dzienne i mogą zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że Doda nie jest mile widziana przez organizatorów ważnej muzycznej imprezy, która odbywa się co roku. W tym roku celebrytka wystąpi tylko na jednym festiwalu... O czym mowa?

W Polsce od wielu lat najważniejszym festiwalem muzycznym jest ten w Opolu, a samo miasto nazywane jest polską stolicą muzyki. Przez wszystkie lata trwania imprez na scenie pojawiały się największe i najbardziej uznane gwiazdy estrady, które swoją działalnością wniosły sporo do historii polskiej sztuki i rozrywki.

Nic więc dziwnego, że gwiazdy pragną się tam pojawić, a dla wielu z nich jest to ogromne marzenie i wyróżnienie, jeśli już się tam znajdą. Doda pojawiła się na imprezie tylko raz, lecz jak się okazuje, nie zapowiada się, aby występ miał się powtórzyć. Dlaczego?

Żona Kurskiego nie przepada za Dodą?!

Okazuje się, że to prawda! Organizatorem fesitwalu w Opolu jest TVP, zatem Jacek Kurski jest osobą decyzyjną. Jak mówi sama Doda, słyszała, że żona prezesa TVP nie darzy jej sympatią, więc może to być powód, dlaczego nie jest tam mile widziana.

- Chyba żona pana Kurskiego pała do mnie jakąś niechęcią. Nie rozumiem, dlaczego, bo nie mam z nią żadnych prywatnych animozji. Widziałyśmy się raz w życiu na premierze jakiegoś filmu. (…) Od moich znajomych, którzy tam pracują, wiem, że ona przychodzi i mówi: Ta pani tu nigdy nie wystąpi. - wyznała Doda.


Doda w tym roku wystąpi tylko na kultowym festiwalu w Sopocie.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ