Nie ulega wątpliwości, że życie prywatne i sprawy matrymonialne celebrytów i artystów cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem mediów i opinii publicznej.

Co jest nie tak w związku Agaty Buzek i Jacka Braciaka?

Nie jest tajemnicą, że fotoreporterzy uwielbiają deptać po piętach znanym ludziom, aby sfotografować ich w sytuacjach, których sami celebryci nie chcieliby pokazywać. Gdy zrobiło się głośno o domniemanym rozstaniu Agaty Buzek z Jackiem Braciakiem, w tabloidach zaroiło się od artykułów na ten temat pełnych spekulacji i domniemań.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gutek Film (@gutekfilm)

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, jakoby para miała się rozstać, a przyczynkiem do ich decyzji miały być skutki pandemii, która skutecznie miała ograniczyć ich kontakty i ogólnie pogorszyć jakość związku celebrytów.

Teraz jednak wiadome jest, że w ich relacji nie ma niczego, co zgadzałoby się z doniesieniami prasowymi o ich rozstaniu, albo chociaż kryzysie między nimi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kuba (@jakubwierdak)

Niestrudzeni fotoreporterzy sfotografowali ich bowiem w bardzo intymnej i bliskiej sytuacji, podczas której parafii w środku miasta nie szczędziła sobie czułości i słodkich buziaczków.

Co sądzicie o niesprawdzonych plotkach prasowych?

O tym się mówi: Monika Richardson szczerze o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Jej słowa poruszają

Nie przegap tego: Kobieta czekała na pomoc w karetce, niestety jej życia nie udało się uratować. Prokuratura podjęła decyzję w sprawie

Zerknij też tutaj: Media donoszą, że Ola Kwaśniewska jest w ciąży. Doniesienie komentuje córka byłego prezydenta. O co poszło