Nie jest to jednak jedyna pomyłka, która miała prawo zwrócić uwagę dziennikarki, gdyż przypisano jej dziecko, którego się spodziewa z aktorem Michałem Żebrowskim.

Aleksandra Kwaśniewska obala plotki o ciąży z Michałem Żebrowskim

Jak podają media, pewien internetowy portal informacyjny puścił w eter artykuł o tym, że Aleksandra Kwaśniewska spodziewa się dziecka. Oczywista pomyłka dziennikarska polega na tym, że Aleksandra Kwaśniewska została pomylona z żoną aktora Aleksandrą Żebrowską, która na swoim instagramowym profilu podzieliła się radosną nowiną o tym, że szczęśliwie jest przy nadziei.

Jak napisała w opisie, pojawiły się dwie kreski pomimo zaszczepienia, na co fala komentarzy z gratulacjami spłynęła pod postem. Anna Lewandowska pobiła wszystkich poczuciem humoru, przyznając, że to wszystko przez brak dystansu.

Ta pomyłka wygenerowała internetowe plotki na temat ciąży Aleksandry Kwaśniewskiej, która jak wiemy, otwarcie mówi o tym, że nie planuje zachodzić w ciążę.

Gospodyni programu "Miasto kobiet" nie była w stanie przejść do porządku dziennego wobec tej pomyłki. Stosując typową dla siebie metodykę humorystyczną, obaliła mit ciążowy krążący na jej temat w internecie.

źródło: Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Pół żartem poinformowała, że ma nadzieję na to, że Aleksandra Żebrowska kochać będzie jej dziecko jak swoje - I jak zawsze mam nadzieję, że Ola Żebrowska będzie je kochać jak swoje.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Widzowie "The Voice Senior" ostro o Maryli Rodowicz. Czym podpadła piosenkarka

Zerknij też tutaj: Witolda Paszta zabrakło w finałowym odcinku "The Voice Senior". Teaz artysta zabrał głos. Co powiedział