Jak podaje portal "Interia", wielkim nieobecnym finałowego odcinka "The Voice Senior" był jeden z trenerów - Witold Paszt. Niestety muzyk nie mógł pojawić się w studio, bo nie doszedł do siebie po chorobie. Na szczęście miał powody do zadowolenia, bo jego podopieczny wygrał. Paszt pogratulował sukcesu Krzysztofowi Prusikowi.

Krzysztof Prusik wygrał "The Voice Senior"

Widzowie "The Voice Senior" nie mogli narzekać na brak emocji. Finałowa potyczka rozegrała się pomiędzy Krzysztofem Prusikiem, Andrzejem Bilińskim, Jerzym Hermanem i Larysą Tsoy. Wygrał ten pierwszy, będący podopiecznym Witolda Paszta. Niestety trener nie mógł towarzyszyć swojemu zawodnikowi w tak ważnej chwili.

Na kilka godzin przed emisją finałowego odcinka sezonu, Witold Paszt za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował swoich fanów, że ze względu na stan zdrowia, nie będzie się w stanie pojawić w studio. Piosenkarz przyznał, że dochodzi do siebie po chorobie.

Zapewnił jednak, że będzie śledził zmagania uczestników, podkreślając, że każdy z nich już jest zwycięzcą, bo "zrobili pierwszy krok do spełnienia swoich marzeń". Na szczgólnie mocne trzymanie kciuków, mógł zapewne liczyć podopieczny Paszta, Krzysztof Prusik, który ostatecznie zwyciężył.

Po wygranej Prusik mógł liczyć na gratulacje od swojego mentora. "Krzysztof, moje wielkie gratulacje! Żałuję, że nie mogłem być z Tobą w Twojej chwili triumfu, ale wszystko przed nami. Nadrobimy! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki za dalszy rozwój wypadków" - napisał Paszt na Instagramie.

Obstawialiście, że to właśnie Krzysztof wygra program "The Voice Senior"?

To też może cię zainteresować: Ostatnie miesiące życia Barbary Krafftówny były niezwykle trudne. Zaczęło się wypadkiem, potem było już tylko gorzej. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta przyszła do małej córeczki do szpitala. Łóżeczko było puste. Wtedy dowiedziała się, że sąd odebrał jej dziecko

O tym się mówi: Marta Kubacka ostro do prezesa TVP. Czym Jacek Kurski podpadł żonie Dawida Kubackiego