Początek sezonu dla reprezentantów Polski w skokach narciarskich nie był pomyślny. Panowie zaskoczeni byli przede wszystkim pozytywnymi wynikami testów, które odraczały udział niektórych sportowców w zawodach.

Ponadto ich kondycja fizyczna pozostawiała wiele do życzenia, co odbiło się na ich wynikach. Z czasem jednak pojawiły się sukcesy na kontach polskich skoczków narciarskich.

Marta Kubacka wkurzona na Jacka Kurskiego

Jakiś czas temu głośno było o z pięciu między Ewa Bilan-Stoch, a jednym z dziennikarzy Telewizji Polskiej, który w niesprawiedliwy sposób wyraził się na temat Kamila Stocha. Teraz Media obiegła informacja na temat reakcji Marty Kubackiej no wypowiedź twitterową prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego.

Jak się okazuje, Jacek Kurski sukces skoczków narciarskich polskiej reprezentacji przypisał temu, że ich występy transmitowane były w Telewizji Polskiej.

Te słowa mocno poruszyły żonę Dawida Kubackiego Martę Kubacką, która w odpowiedzi Jackowi Kurskiemu stwierdziła, że sukces sportowców, w tym jej osobistego męża jest owocem i w ciężkiej pracy, a nie faktu, że zawody transmitowane były w Telewizji Polskiej.

Mój osobisty mąż zdobył 🥉IO tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi którzy (może nie wszyscy- nie wiem) nie patrza na to gdzie była transmisja. Tak myślę ja- Jego osobista żona. - pisała wkurzona Marta Kubacka.

O tym się mówi: Pokazali, jak odchodził Jan Paweł II. Minuta po minucie. Te sceny oburzyły wielu Polaków. O co chodzi

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek wspomina najdziwniejsze Halloween. Nie zgadniecie za co się przebrała