Z pewnością marzenia o zwierzęciu, przyjacielu lub wydarzeniu muszą coś znaczyć, prawda? A jeśli we śnie wyczarowujesz konkretne osoby, ich obecność musi coś symbolizować.

Ale co, jeśli śnisz o kimś, kto już umarł? Zgodnie ze zwykłym snem marzenie o zmarłym krewnym, przyjacielu lub znajomym oznacza, że ​​tęsknisz za tą osobą, co jest całkowicie naturalne. Twoja podświadomość próbuje ci coś powiedzieć.

Za snami o zmarłym krewnym kryje się kilka znaczeń

Na przykład, jednym ze znaczeń kryjących się za tym konkretnym snem jest to, że opłakujesz utratę czegoś ważnego — pracy, przyjaźni, a nawet siebie. Inne znaczenia mogą obejmować to, że zapominasz o czymś ważnym w twoim życiu lub szukasz wskazówek na temat zwykłego snu.

Według Dreaming and Sleeping, kiedy zmarli bliscy pojawiają się w twoich snach, są to sny o odwiedzinach, na które warto zwrócić uwagę. Sen o zmarłej osobie ma wiele znaczeń. Sen lub zmarły krewny mogą również próbować ci coś powiedzieć, według Guideposts.

Ale możesz się najpierw zastanawiać, dlaczego śnisz o zmarłym rodzicu lub przyjacielu. „Czasami ostatni raz widzimy członka rodziny lub ukochaną osobę w szpitalnym łóżku” – powiedziała Guideposts dr Charity Virkler Kayembe. „To nie jest obraz, z którym chcesz zostać. Więc Bóg da nam prawdziwą sytuację, w jakiej są teraz w niebie.

Są zdrowsi niż kiedykolwiek, są szczęśliwsi, są w domu. Tylko w jeden sposób, w jaki Bóg uzdrawia nasze serca”. To może być pocieszająca myśl dla każdego, kto jest religijny.

Chociaż widok zmarłego krewnego we śnie może być przerażający, nie powinieneś się bać — mogą próbować iść dalej lub dać ci pocieszenie. Więc następnym razem, gdy zobaczysz zmarłą osobę we śnie, pamiętaj, jak ważna jest jej obecność.

O tym się mówi: Królowa Elżbieta dała Kate niezwykły prezent na 40. urodziny. Fani wzruszeni do łez

Zerknij tutaj: Najnowsze dnosienia o stanie zdrowia Kamila Stocha. Czy sportowiec wróci na skocznie jeszcze w tym tygodniu