Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych celebrytek, która swoją popularność zdobyła w “Królowych życia” właśnie ujrzały światło dzienne. Dagmara Kaźmierska rozkwita i czuje się niezwykle szczęśliwa. Właśnie wypoczywa na egzotycznych wakacjach, gdzie korzysta z życia w pełni. Dokąd się udała?

Popularny program rozrywkowy, który emitowany jest na antenie TTV „Królowe życia” sprawił, że wiele osób nagle stało się rozpoznawalnymi celebrytami. Bez wątpienia do tego grona, a nawet na jego czele znajduje się Dagmara Kaźmierska, której udział w programie przysporzył tysiące fanów, a nawet propozycje aktorskie.

Jak niedawno pisaliśmy, Dagmara Kaźmierska korzysta ze swojej popularności często podróżując, a ostatnio nawet zainwestowała w posiadłość w Egipcie.

Korzysta z życia w pełni!

Dagmara Kaźmierska aktualnie przebywa na rajskich wakacjach na malowniczej Majorce, gdzie z całą pewnością korzysta z życia. Wnioskując po opisie do zdjęcia, celebrytka kieruje się w życiu zasadą “carpe diem”.

- Nie traktuj życia zbyt serio, bo i tak z niego żywy nie wyjdziesz. Buziaki kochani i pamiętajcie, tylko chwilowo tu gościmy, więc bierzmy ze stołu jak najwięcej - wyznała.