Fotografie, które ostatnio zostały opublikowane w mediach społecznościowych Witktorii Gąsiewskiej robią w Internecie prawdziwą furorę! To była odważna sesja zdjęciowa - fani są zachwyceni!

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z wielu aktorek młodego pokolenia, które w zadziwiająco szybkim tempie zrobiły karierę w skali krajowej. Mimo młodego wieku, 22 – latka zadebiutowała na ekranie już od najmłodszych lat, bo w roku 2005, mając wtedy zaledwie sześć lat!

Młoda kobieta jednak największą rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w serialu “Rodzinka.pl” - od tamtej pory ma tysiące fanów i otrzymuje kolejne propozycje aktorskie, a także prezenterskie. Ponadto, spory rozgłos zyskała dzięki związkowi z Adamem Zdrójkowskim, który również występował w wymienionej produkcji.

Odważne zdjęcia robią szał!

Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym. Ostatnio na jej profilu pojawiło się kilka odważnych zdjęć, które fani wręcz pokochali! Kobieta ubrana jest w koronkową bieliznę i bez skrępowania prezentuje swoją figurę.

Fani są zachwyceni tymi zdjęciami - jednogłośnie przyznali, że z młodej dziewczyny aktorka staje się dojrzałą kobietą.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ