Katarzyna Cichopek ostatnio opublikowała niezwykle zaskakujące nagranie, na które wiele osób by się nie odważyło! Aktorka pokazała się w całkiem nowej odsłonie. Takiej jej jeszcze nikt nie widział. O co chodzi?

Katarzyna Cichopek to bez wątpienia postać, którą zna każdy - zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. Ta niesamowicie utalentowana, bardzo uznana i uwielbiana przez wielu Polaków aktorka największą popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowej produkcji „M jak Miłość”.

Kasia Cichopek jest jedną z celebrytek, które w swoich mediach społecznościowych zdecydowanie częściej zamieszczają posty dotyczące ich życia zawodowego. Mimo dużej aktywności aktorki w sieci, na jej profilu dość rzadko można zauważyć informacje z życia prywatnego.

Ostatnio jednak gwiazda nieco uchyliła rąbka tajemnicy, dokąd wybrała się wraz z rodziną na wakacje.

Aktorka w innej odsłonie

Kasia Cichopek jako kierunek podróży wybrała... stolicę polskich gór, czyli Zakopane! Razem z rodziną korzystają z pięknych widoków i spacerują po szlakach, a wieczorem wypoczywają w hotelu. Jedno z nagrań, jakie opublikowała było dość nietypowe, ponieważ... bez makijażu! Trzeba przyznać, że gwiazdy nieczęsto publikują swój naturalny wizerunek, lecz mimo to celebrytka wciąż prezentuje się fenomenalnie.

Kasia Cichopek/ se.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ